Wyniki wyborów do sejmiku województwa opolskiego z okręgu nr 1
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa opolskiego z okręgu nr 1.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KŁOSOWSKI Sławomir: pozycja 1 : 1,95% (15 866 głosów)
- SZRAM Ryszard Józef: pozycja 2 : 1,95% (15 866 głosów)
- KOZAKIEWICZ Violetta: pozycja 3 : 1,95% (15 866 głosów)
- POROWSKA Iwona: pozycja 4 : 1,95% (15 866 głosów)
- KUCHAREWICZ Dariusz: pozycja 5 : 1,95% (15 866 głosów)
- RÓG Jan Adam: pozycja 6 : 1,95% (15 866 głosów)
- JAZŁOWIECKA Teresa Helena: pozycja 7 : 1,95% (15 866 głosów)
- STERNIUK Maria: pozycja 8 : 1,95% (15 866 głosów)
- PIEKARZ Janina: pozycja 9 : 1,95% (15 866 głosów)
- CIONA Piotr: pozycja 10 : 1,95% (15 866 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- RYBCZYŃSKI Mariusz Grzegorz: pozycja 1 : 0,58% (4 682 głosów)
- STEC Jolanta: pozycja 2 : 0,58% (4 682 głosów)
- DYBALSKI Ireneusz Karol: pozycja 3 : 0,58% (4 682 głosów)
- BADOWSKA Anna: pozycja 4 : 0,58% (4 682 głosów)
- BIHUN Bogumiła Tamara: pozycja 5 : 0,58% (4 682 głosów)
- PIPER Dawid Dominik: pozycja 6 : 0,58% (4 682 głosów)
- GLENSK Marcin Franciszek: pozycja 7 : 0,58% (4 682 głosów)
- PYTEL Wojciech Władysław: pozycja 8 : 0,58% (4 682 głosów)
- KAMIŃSKA Regina: pozycja 9 : 0,58% (4 682 głosów)
- BIK Oktawian Grzegorz: pozycja 10 : 0,58% (4 682 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- OSZAŃCA Marcin Krzysztof: pozycja 1 : 0,95% (7 747 głosów)
- KRUK Agnieszka Izabela: pozycja 2 : 0,95% (7 747 głosów)
- OCIEPA Marek Bronisław: pozycja 3 : 0,95% (7 747 głosów)
- JANIK-JANKOWSKA Małgorzata: pozycja 4 : 0,95% (7 747 głosów)
- SPYRA Roland Zygmunt: pozycja 5 : 0,95% (7 747 głosów)
- DOBROWOLSKA-CZUBIŃSKA Wioletta Zdzisława: pozycja 6 : 0,95% (7 747 głosów)
- PIKOS Natalia: pozycja 7 : 0,95% (7 747 głosów)
- SEREDYŃSKI Bogusław: pozycja 8 : 0,95% (7 747 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PRZYSTAJKO Jerzy: pozycja 1 : 0,5% (4 066 głosów)
- WODNICKA Agnieszka Teresa: pozycja 2 : 0,5% (4 066 głosów)
- KRUSZKA Maciej Jan: pozycja 3 : 0,5% (4 066 głosów)
- KURPIERS Dorota Irena: pozycja 4 : 0,5% (4 066 głosów)
- STODULSKI Bartosz: pozycja 5 : 0,5% (4 066 głosów)
- WŁODARCZYK Oliwia Natalia: pozycja 6 : 0,5% (4 066 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KUBALAŃCA Zbigniew Eugeniusz: pozycja 1 : 4,16% (33 851 głosów)
- OGŁAZA Szymon Przemysław: pozycja 2 : 4,16% (33 851 głosów)
- PISULA-BIENIECKA Elżbieta Maria: pozycja 3 : 4,16% (33 851 głosów)
- TRZEPIZUR Janusz Roman: pozycja 4 : 4,16% (33 851 głosów)
- MAZUR-KULESZA Katarzyna Elżbieta: pozycja 5 : 4,16% (33 851 głosów)
- MATRACKI Zbigniew Jacek: pozycja 6 : 4,16% (33 851 głosów)
- SIERADZKA Edyta Barbara: pozycja 7 : 4,16% (33 851 głosów)
- KRAWCZUK Bożena Natalia: pozycja 8 : 4,16% (33 851 głosów)
- GOŁĘBICKA Wioleta: pozycja 9 : 4,16% (33 851 głosów)
- PIECHOWICZ-WITOŃ Dorota Maria: pozycja 10 : 4,16% (33 851 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- PATOŁA Mirosław Sebastian: pozycja 1 : 0,22% (1 761 głosów)
- MAKOWIECKA-GRANATOWSKA Ewa: pozycja 2 : 0,22% (1 761 głosów)
- DROBISZ Alicja: pozycja 3 : 0,22% (1 761 głosów)
- RUSINEK Michał Jakub: pozycja 4 : 0,22% (1 761 głosów)
- OPACKI Dariusz Adam: pozycja 5 : 0,22% (1 761 głosów)
- ALTUFIEVA Oleksandra: pozycja 6 : 0,22% (1 761 głosów)
- WĄTROBA Olena: pozycja 7 : 0,22% (1 761 głosów)
- ROGUŁA Jacek: pozycja 8 : 0,22% (1 761 głosów)
KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW:
- BANASZKIEWICZ Marcin Robert: pozycja 1 : 0,11% (903 głosów)
- PODKANOWICZ Katarzyna: pozycja 2 : 0,11% (903 głosów)
- PIEKORZ Wojciech Marian: pozycja 3 : 0,11% (903 głosów)
- MATYKIEWICZ Natalia Ewa: pozycja 4 : 0,11% (903 głosów)
- BLOCH Łukasz Wiesław: pozycja 5 : 0,11% (903 głosów)
- WIĘDŁOCHA Marta Wanda: pozycja 6 : 0,11% (903 głosów)
- ZIELIŃSKI Donat Krzysztof: pozycja 7 : 0,11% (903 głosów)
- BYRA Patryk Łukasz: pozycja 8 : 0,11% (903 głosów)
- ŚWIERBIŃSKI Robert Aleksander: pozycja 9 : 0,11% (903 głosów)
- LABISZ Michaela Anna: pozycja 10 : 0,11% (903 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY:
- BARTEK Rafał Jan: pozycja 1 : 1,96% (15 960 głosów)
- GALLA Ryszard Jerzy: pozycja 2 : 1,96% (15 960 głosów)
- KOŁODZIEJ Hubert Jerzy: pozycja 3 : 1,96% (15 960 głosów)
- LENART Ilona Patrycja: pozycja 4 : 1,96% (15 960 głosów)
- RASCH Norbert Józef: pozycja 5 : 1,96% (15 960 głosów)
- WILK Renata Jadwiga: pozycja 6 : 1,96% (15 960 głosów)
- OKOS Agnieszka: pozycja 7 : 1,96% (15 960 głosów)
- POLEDNIA Melania Cecylia: pozycja 8 : 1,96% (15 960 głosów)
- WIDERA Julita Maria: pozycja 9 : 1,96% (15 960 głosów)
- GAMBIEC Marcin Roch: pozycja 10 : 1,96% (15 960 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Odszedł Janusz Rewiński
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?