Sukces młodych piłkarzy MOS Lubaczów w Biłgoraju

Łukasz Solski
osir.lbl.pl
Piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie zajęli 2. miejsce podczas turnieju w Biłgoraju.

MOS Lubaczów z rocznika 2003 rozpoczął zawody od dwóch porażek, które nieco podłamały zawodników. Piłkarze potrafili się jednak zmobilizować i dzięki kolejnym zwycięstwom wywalczyli awans do kolejnego etapu turnieju, a ostatecznie dotarli do finału.

W finale młodzi zawodnicy z Lubaczowa musieli uznać jednak wyższość rywali z Gaudium Zamość przegrywając spotkanie 2:0.

Najlepszym bramkarzem wybrano Michała Trynieckiego, a w kategorii "szybki strzał" nagrodzono Aleksandra Witkosia z Lubaczowa.

Z tego turnieju nasi zawodnicy wywieźli coś więcej niż drugą lokatę. Po kiepskim początku, potrafili się zmobilizować i uwierzyli w swoje umiejętności. Emocji było naprawdę wiele, a udział naszych zawodników w turnieju to ogromny bagaż doświadczeń na przyszłość - powiedział trener Robert Machczyński.

Najlepszą drużyną całego turnieju okazało się Gaudium Zamość, które pokonało w finale MOS Lubaczów 2:0. Trzecie miejsce zajęła Stal Stalowa Wola pokonując Orlik Harasiuki 3:1.